Акції

Діючі акції від компанії Rusanovka-Net

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб співпраця з нашою компанією приносила позитивні емоції кожному абоненту. На Ваш розгляд пропонуємо цікаві та вигідні умови під'єднання до мережі Інтернет. Ознайомитися з актуальними акційними пропозиціями щодо послуги «Інтернет для дому» Ви можете на цій сторінці.


Більше вигод!

Більше вигод! 1 Гбіт/с + ТV

Тільки з 1 серпня 2022р. по 31 липня 2023р. отримайте 1 рік Інтернет + Телебачення на Гіга швидкості: «Супер повний-1000+ТБ.149-2021», вартістю 149 грн/міс: Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с та Телебачення від 125 каналів. Вартість під'єднання - 1 грн за умови внесення передоплати в розмірі 450 грн або за стандартних умов. Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.

Замовити


Більше вигод!

Більше вигод! 100 Мбіт/с + TV

Сміливо під'єднуйте з 1 серпня 2022р. по 31 липня 2023р. наш Інтернет з Телебаченням у найвигіднішому тарифному плані: «Повний.99-2021», вартістю 99 грн/міс на 12 місяців: Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с та Телебачення від 125 каналів. Вартість під'єднання - 1 грн за умови внесення передоплати в розмірі 300 грн або за стандартних умов. Поспішайте скористатися нашою пропозицією! Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.

Замовити


Потрійна вигода!

Потрійна вигода!

Маєте багато гаджетів, а швидкості не вистачає? Хочете дивитись телебачення в цифровій якості, але старий телевізор не допомагає? Тоді підключайте 1 рік Гігабітного Інтернету з телебаченням від 125 каналів за 2999 грн - та отримайте в подарунок медіаприставку та гігабітний роутер! Wi-fi роутер TP-Link вже налаштований для роботи в мережі. Кількість акційних роутерів та медіаприставок обмежена. Акція проводиться з 19 серпня 2022 року по 31 серпня 2023 року для нових абонентів. Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «Потрійна вигода!».

Замовити


Гігабітний мікс!

Гігабітний мікс!

До 31 серпня 2023 року поспішайте скористатися нашою МІКС пропозицією і всього лише за 1799 грн отримайте: гігабітний wi-fi роутер TP-Link, 12 місяців інтернет до 1 Гбіт/с та телебачення більше 125 каналів, під'єднання до мережі. Wi-fi роутер TP-Link вже налаштований для роботи в мережі. Не гайте часу та мерщій під'єднуйтесь до Гігабітного мікса! Акція проводиться з 17.08.2022 року по 31.08.2023 року для нових абонентів. Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «Гігабітний мікс».

Замовити


TV мікс!

TV мікс!

Готуйтесь до затишних вечорів з улюбленими фільмами та філіжанкою запашної кави! Обирайте швидкість Інтернету (100 Мбіт/с або 1 Гбіт/с) та всього лише за 1350 грн отримайте: медіаприставку iNeXT TV5, 12 місяців Інтернет на вибраній швидкості, телебачення більше 125 каналів, під'єднання до мережі. Кількість медіаприставок обмежена, встигніть підключитись! Акція проводиться для нових абонентів. Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «TV мікс».

Замовити 100 Мбіт/с


Замовити 1 Гбіт/с


Незламний

Незламний

Акція на підтримку нашіх воїнів-оборонців та їх сімей. Для вас наш «Незламний» тариф: весь рік Інтернет та телебачення від 125 каналів лише 120 грн на місяць. Вшановуємо та підтримуємо захисників, щиро дякуємо за подвиг, мужність та героїзм!

Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «Незламний».
Безтурботний переїзд

Безтурботний переїзд

Робимо ваш переїзд максимально безтурботним! Під'єднання за новою адресою за 1 грн при внесенні авансового платежу за 1 місяць згідно вибраного тарифного плану. Швидко під'єднаємо ваше обладнання на новому місці – і користуйтеся Інтернетом без перерви! У вартість входить під'єднання та налаштування обладнання. Звертаємо увагу, що термін від дати розірвання поточного договору й укладання нового не повинен перевищувати 30 календарних днів. Акція «Безтурботний переїзд» діє постійно.Перехід від іншого провайдера

Перехід від іншого провайдера

За умови переходу від іншого провайдера і внесення авансового платежу за 1 місяць згідно вибраного тарифного плану, послуга під'єднання до нашої мережі надається безкоштовно.
* Під "безкоштовно" мається на увазі придбання за 1 грн.

Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.

Акція діє постійно.


Приведи друга - отримай 200 грн!

Приведи друга - отримай 200 грн!

Ми цінуємо віддану дружбу! Рекомендуйте друзям, знайомим і сусідам нашу компанію і отримуйте 200 грн на свій рахунок за кожного залученого друга. Кількість приведених друзів не обмежена!

Акція "Приведи друга" діє постійно.

Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.