Як під’єднатися до мережі Інтернет?

подключиться к интернет

Для під′єднання до мережі "Rusanovka-Net" не потрібно додаткового обладнання (наприклад, модема). Потрібен комп′ютер із мережевою картою та Ваше бажання. Наші співробітники готові налагодити на Вашому комп′ютері необхідні налаштування та за потреби допомогти розібратися в питаннях, які у Вас виникнуть.

Під′єднатися до мережі дуже просто і зручно. Вам не обов′язково приходити в офіс, достатньо просто заповнити онлайн заявку.

Укладання договору

Укласти договір можна кількома способами:

Оплатити рахунок

Після укладення договору, необхідно оплатити рахунок, сума якого складається з плати за під′єднання й абонплати за перший місяць обслуговування відповідно до обраного тарифного плану. Для оплати можна скористатися будь-яким зручним способом.

Під’єднання

Після надходження грошей на рахунок компанії наш співробітник зателефонує Вам і домовиться про зручний для Вас день і час під′єднання.

У вартість під′єднання входить: проведення кабелю до приміщення замовника; надання кабелю UTP довжиною до 20-ти метрів для самостійного проведення у приміщенні замовника; надання 1-го порту в обладнанні виконавця; разове налаштування з′єднання на 1 пристрої замовника; налаштування IPTV (комп′ютер, планшет чи смартфон).

Зазначені тарифи не охоплюють установлення й подальше обслуговування обладнання та програмного забезпечення замовника. Додаткові послуги, пропозиції обговорюються із замовником окремо та додатково оплачуються за письмовою заявою замовника.