Послуги та тарифи

Компанія "Rusanovka-Net" пропонує своїм абонентам якісні послуги під′єднання до:Наші тарифи – надзвичайно демократичні! Гнучка цінова політика задовольнить кожного, хто хоче користуватися швидким і стабільним інтернетом, насолоджуватися переглядом улюблених каналів і загалом бути на зв’язку з усім світом.

Сьогодні компанія «Rusanovka-Net» надає різноманітні послуги. Доступ до мережі інтернет – базова послуга, яка дозволяє отримати також послугу цифрового телебачення. Ми допоможемо Вам придбати й налаштувати необхідне додаткове обладнання.

Наш стиль роботи – це комплексний сервіс. Наші клієнти мають можливість користуватися додатковими послугами, зокрема: Гігабітний порт, виклик майстра для вирішення питань, пов′язаних із роботою програмного забезпечення, отримання власної поштової скриньки тощо.

Внутрішньомережеві ресурси – це чудова можливість дивитися нові й актуальні відео, грати, обмінюватися інформацією тощо.

Наша команда постійно зростає та розвивається для того, щоб пропонувати більш якісні послуги за найбільш оптимальними тарифами як для домашніх користувачів, так і для бізнесу.

Послуги передачі даних (транспорт) і оренда волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) орієнтовані на операторів зв′язку й корпоративних клієнтів.

Ми прагнемо до зручного й вигідного співробітництва та пропонуємо різні способи оплати послуг компанії: банківський переказ, платіжні термінали, Портмоне, електронні гроші.

Задля забезпечення максимального комфорту для своїх абонентів технічна допомога працює цілодобово.